Woord van de voorzitter maand Juli

Hier de Jan,
 
Hallo beste fietsvrienden het is al juli, wat gaat de tijd toch zeer snel. Het weer gooit nog steeds roet in het eten, maar daar kunnen we niet veel aan doen. Zie maar hoe Leo Anthonis samen met Hugo Verstraeten de rit naar Zoutleeuw is gaan verkennen zodat alles in goede banen kan verlopen. Het zal een zeer goede rit zijn en hopelijk met een groot aantal deelnemers, iedereen kan mee. Er is ook een plek gevonden om ’s middags wat te eten, je moet niet op voorhand inschrijven, gewoon meerijden. Er zal ook een volgwagen voorzien zijn, zodus dit op 3 juli 2016.
 
In juli zijn er 6 ritten, het is altijd moeilijk om bij de B groep mensen te vinden die een rit willen doen. Wie wil er zich engageren?
 
Waar ook nog wat moet aan gedaan worden is de lijst van de helpers op onze laatste VCT en Oldtimersrit, dit op 20 en 21 augustus 2016. We vragen van iedereen een kleine inspanning, het is uiteindelijk ten voordele van onze club. Bij ons thuis draait alles op volle toeren je mag eens komen kijken. Sommigen denken dat alles vanzelf gaat, denk dat maar niet. Voor iedere euro moet gewerkt worden, vandaar deze oproep. Alvast bedankt!
 
Het bestuur loopt al voor de sponsoring van ons reclameboekje voor de Oldtimersrit. Dit levert ook een mooie extra op, als iemand nog iemand weet die wil sponsoren kan dit nog tot 10 juli 2016. Ok ik zal maar stoppen, ik weet het al met mijn vragen. Alvast bedankt, toch voor mensen die het begrijpen wat men moet doen om een club boven water te houden.
 
Bedankt,
 
De voorzitter,
 
Jan Van AsbroeckHier de Jan,
 
Hallo beste fietsvrienden het is al juli, wat gaat de tijd toch zeer snel. Het weer gooit nog steeds roet in het eten, maar daar kunnen we niet veel aan doen. Zie maar hoe Leo Anthonis samen met Hugo Verstraeten de rit naar Zoutleeuw is gaan verkennen zodat alles in goede banen kan verlopen. Het zal een zeer goede rit zijn en hopelijk met een groot aantal deelnemers, iedereen kan mee. Er is ook een plek gevonden om ’s middags wat te eten, je moet niet op voorhand inschrijven, gewoon meerijden. Er zal ook een volgwagen voorzien zijn, zodus dit op 3 juli 2016.
 
In juli zijn er 6 ritten, het is altijd moeilijk om bij de B groep mensen te vinden die een rit willen doen. Wie wil er zich engageren?
 
Waar ook nog wat moet aan gedaan worden is de lijst van de helpers op onze laatste VCT en Oldtimersrit, dit op 20 en 21 augustus 2016. We vragen van iedereen een kleine inspanning, het is uiteindelijk ten voordele van onze club. Bij ons thuis draait alles op volle toeren je mag eens komen kijken. Sommigen denken dat alles vanzelf gaat, denk dat maar niet. Voor iedere euro moet gewerkt worden, vandaar deze oproep. Alvast bedankt!
 
Het bestuur loopt al voor de sponsoring van ons reclameboekje voor de Oldtimersrit. Dit levert ook een mooie extra op, als iemand nog iemand weet die wil sponsoren kan dit nog tot 10 juli 2016. Ok ik zal maar stoppen, ik weet het al met mijn vragen. Alvast bedankt, toch voor mensen die het begrijpen wat men moet doen om een club boven water te houden.
 
Bedankt,
 
De voorzitter,
 
Jan Van Asbroeck