Woord van de voorzitter Maart 2017

Hallo hier de Jan,
 
Beste fietsvrienden we zitten zeer kort op de bal voor ons nieuw seizoen 2017. Op zondag 5 maart 2017 is het dan zover. Niets kan de pret bederven alleen het weer, maar dit hebben we niet in de hand. Er zijn een paar veranderingen dit jaar voor sommige groepen. De volgwagen is er niet meer zodus voorzie materiaal voor het geval je pech hebt. Dit zal even wennen zijn. Vergeet je ook niet te laten optekenen dit is in eigen belang. Indien men een bepaald aantal ritten heeft dit jaar of heeft geholpen op een evenement ivm de club zal een deel van de kledij terugbetaald worden.
 
Ik wil u in naam van het ganse bestuur ook nog bedanken om op onze eetdag aanwezig te zijn. We hadden 280 mensen die ons kwamen steunen. Het was een mooi aantal. Het is dan ook zeer goed voor onze club.
 
Indien er nog vragen zijn stel ze gewoon aan iemand van het bestuur en twijfel niet.
 
PS.
 
Op zaterdag 25 maart 2017 is er de Jos Huysmans Classic, hiervoor zijn er nog een aantal seingevers voor nodig. Laat iets weten voor 10 maart 2017 aub.. Dit moet toch mogelijk zijn voor onze club, gratis is het niet, vergoeding, eten en drinken. Wij doen dit voor José Camps de vrouw van Jos die reeds jaren lid was bij onze club. Stel ze niet teleur aub.Hallo hier de Jan,
 
Beste fietsvrienden we zitten zeer kort op de bal voor ons nieuw seizoen 2017. Op zondag 5 maart 2017 is het dan zover. Niets kan de pret bederven alleen het weer, maar dit hebben we niet in de hand. Er zijn een paar veranderingen dit jaar voor sommige groepen. De volgwagen is er niet meer zodus voorzie materiaal voor het geval je pech hebt. Dit zal even wennen zijn. Vergeet je ook niet te laten optekenen dit is in eigen belang. Indien men een bepaald aantal ritten heeft dit jaar of heeft geholpen op een evenement ivm de club zal een deel van de kledij terugbetaald worden.
 
Ik wil u in naam van het ganse bestuur ook nog bedanken om op onze eetdag aanwezig te zijn. We hadden 280 mensen die ons kwamen steunen. Het was een mooi aantal. Het is dan ook zeer goed voor onze club.
 
Indien er nog vragen zijn stel ze gewoon aan iemand van het bestuur en twijfel niet.
 
PS.
 
Op zaterdag 25 maart 2017 is er de Jos Huysmans Classic, hiervoor zijn er nog een aantal seingevers voor nodig. Laat iets weten voor 10 maart 2017 aub.. Dit moet toch mogelijk zijn voor onze club, gratis is het niet, vergoeding, eten en drinken. Wij doen dit voor José Camps de vrouw van Jos die reeds jaren lid was bij onze club. Stel ze niet teleur aub.