Woord van de voorzitter maand September

Hallo,
 
Het is september, de vakantie is voorbij en ook bijna het officieel wielerjaar loopt op zijn einde. In september hebben we 5 ritten en oktober nog 3. Zodus 8 ritten en het seizoen van 2019 is voorbij, maar we hebben al zeer goed kunnen fietsen. Op zondag 29 september 2019 starten we om 9 uur niet vergeten, maar in die tijd zal het nog wel eens doorgegeven worden. In september zal je nog bericht krijgen wanneer we een algemene vergadering houden met een aantal belangrijke punten. Zoals hoe willen jullie verder, wat voor type kleuren voor onze nieuwe outfit en willen jullie nog 4 jaar verder met dit bestuur. Denk al maar eens na, datum volgt. In ieder geval een zondag na de rit.
 
Wat we ook moeten rechtzetten is dat onze sponsor, Vertommen, zijn sponsorgeld heeft betaald voor 2018 en 2019, het was een pure vergissing omdat het niet terecht is gekomen bij de juiste persoon. Zij zijn ook geïnteresseerd in de volgende 4 jaar waarschijnijk. Daarom nogmaals dank aan de firma Vertommen en zijn wij tevreden aan beide kanten. Het was zeer snel geregeld als de papieren maar op de juiste plaats terecht waren gekomen.
 
Namens het bestuur ook een grote dank aan de mensen die aan de VCT geholpen hebben, er waren 550 inschrijvingen. Niet slecht voor een zaterdag.
 
Ook fantastisch voor onze deelnemers aan de dorpelingenkoers en de seingevers voor die zondag. Super een mooie inzet en ook voor het promoten van onze club.
 
Ik denk dat ik alles heb gehad en daarom tot later .
 
Jan
 
De voorzitterHallo,
 
Het is september, de vakantie is voorbij en ook bijna het officieel wielerjaar loopt op zijn einde. In september hebben we 5 ritten en oktober nog 3. Zodus 8 ritten en het seizoen van 2019 is voorbij, maar we hebben al zeer goed kunnen fietsen. Op zondag 29 september 2019 starten we om 9 uur niet vergeten, maar in die tijd zal het nog wel eens doorgegeven worden. In september zal je nog bericht krijgen wanneer we een algemene vergadering houden met een aantal belangrijke punten. Zoals hoe willen jullie verder, wat voor type kleuren voor onze nieuwe outfit en willen jullie nog 4 jaar verder met dit bestuur. Denk al maar eens na, datum volgt. In ieder geval een zondag na de rit.
 
Wat we ook moeten rechtzetten is dat onze sponsor, Vertommen, zijn sponsorgeld heeft betaald voor 2018 en 2019, het was een pure vergissing omdat het niet terecht is gekomen bij de juiste persoon. Zij zijn ook geïnteresseerd in de volgende 4 jaar waarschijnijk. Daarom nogmaals dank aan de firma Vertommen en zijn wij tevreden aan beide kanten. Het was zeer snel geregeld als de papieren maar op de juiste plaats terecht waren gekomen.
 
Namens het bestuur ook een grote dank aan de mensen die aan de VCT geholpen hebben, en waren 550 inschrijvingen. Niet slecht voor een zaterdag.
 
Ook fantastisch voor onze deelnemers aan de dorpelingenkoers en de seingevers voor die zondag. Super een mooie inzet en ook voor het promoten van onze club.
 
Ik denk dat ik alles heb gehad en daarom tot later horen.
 
Jan
 
De voorzitter