Woord van de voorzitter Maand Oktober

Hallo hier de Jan,
 
Onze laatste maand, nog 3 ritten en het doek valt over 2016. Zondag 2 oktober starten we om 9 uur. Vergeet dit niet. Al bij al is 2016 niet zo slecht verlopen in het voorjaar. Onze VCT was dit jaar niet zo schitterend, maar september was dan weer zeer goed. Onze laatste rit op zondag 16 oktober 2016 moet voor al de groepen eindigen om 11.00 uur, daar wij nog een belangrijke melding hebben voor onze leden, dit met vooruitzicht op 2017.
 
Ik hoop dat iedereen kan aanwezig zijn en wie niet fietst ondanks het slechte weer, er toch zal zijn om 11.00 in ons lokaal bij de Wim. Het bestuur zou dit zeer fijn vinden dat er toch interesse wordt getoond. Zo dit was het dan weer, er is ook een ps.
 
PS. Wie mee wil met de bus naar de cross op zaterdag 3 december kan nog inschrijven, en dit voor 20 euro per persoon.(bus en inkom)
 
Tot kijk
 
JanHallo hier de Jan,
 
Onze laatste maand, nog 3 ritten en het doek valt over 2016. Zondag 2 oktober starten we om 9 uur. Vergeet dit niet. Al bij al is 2016 niet zo slecht verlopen in het voorjaar. Onze VCT was dit jaar niet zo schitterend, maar september was dan weer zeer goed. Onze laatste rit op zondag 16 oktober 2016 moet voor al de groepen eindigen om 11.00 uur, daar wij nog een belangrijke melding hebben voor onze leden, dit met vooruitzicht op 2017.
 
Ik hoop dat iedereen kan aanwezig zijn en wie niet fietst ondanks het slechte weer, er toch zal zijn om 11.00 in ons lokaal bij de Wim. Het bestuur zou dit zeer fijn vinden dat er toch interesse wordt getoond. Zo dit was het dan weer, er is ook een ps.
 
PS. Wie mee wil met de bus naar de cross op zaterdag 3 december kan nog inschrijven, en dit voor 20 euro per persoon.(bus en inkom)
 
Tot kijk
 
Jan