Samenwerking Body-World

Om onze leden door de koude wintermaanden te loodsen zodat ze in topvorm aan het nieuwe wielerseizoen kunnen beginnen hebben wij een overeenkomst afgesloten met fitnesscentrum Body-World. Bij Body-World kan u terecht voor fitness, spinning, yoga,... en zoveel meer. Leden en gezinsleden kunnen tot 31/12/2016 inschrijven voor een winterabonnement van 4 maanden aan een voordelig tarief. Voor meer informatie kan u terecht bij de bestuursleden.
Om onze leden door de koude wintermaanden te loodsen zodat ze in topvorm aan het nieuwe wielerseizoen kunnen beginnen hebben wij een overeenkomst afgesloten met fitnesscentrum Body-World. Bij Body-World kan u terecht voor fitness, spinning, yoga,... en zoveel meer. Leden en gezinsleden kunnen tot 31/12/2016 inschrijven voor een winterabonnement van 4 maanden aan een voordelig tarief. Voor meer informatie kan u terecht bij de bestuursleden.Samenwerking Body-World
Om onze leden door de koude wintermaanden te loodsen zodat ze in topvorm aan het nieuwe wielerseizoen kunnen beginnen hebben wij een overeenkomst afgesloten met fitnesscentrum Body-World. Bij Body-World kan u terecht voor fitness, spinning, yoga,... en zoveel meer. Leden en gezinsleden kunnen tot 31/12/2016 inschrijven voor een winterabonnement van 4 maanden aan een voordelig tarief. Voor meer informatie kan u terecht bij de bestuursleden.